ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ The Motorcycle Diaries (2004)

Προβολές: 56

Απάντηση σε αυτό

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

Ταινίες

Υποστήριξη

Το Gamato δεν βγάζει κανένα κέρδος από καμία υπηρεσία. Συνεισφέρετε και εσείς οικονομικά στα πάγια έξοδα

Υποστηρίξτε μας

Φόρουμ

tainia

Ξεκίνησε από τον/την emi στο Ερωτήσεις. Τελευταία απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ Πριν από 3 ώρες . 3 Απαντήσεις

sas parakalw paidia exei kanei na m protinei kana kalo ergaki tromou plzzzzzzzzzzzzzzzzz efxaristwwwwwww!!!Συνέχεια

Blue Bloods (TV Series 2010– ) TA LINK ΑΛΛΑΧΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΑΝ Κ ΝΕΑ ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΑ

Ξεκίνησε από τον/την tiger στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την avengeraki Πριν από 4 ώρες . 13 Απαντήσεις

Η σειρά παρουσιάζει την ιρλανδικής καταγωγής οικογένεια Ρήγκαν (Reagan), μια οικογένεια αστυνομικών σε όλες τις κλίμακες της ιεραρχίας στην αστυνομία της Νέας Υόρκης (NYPD). Ο Φράνκ Ρήγκαν (Tom Selleck) είναι ο αρχηγός της αστυνομίας, χήρος και έχει…Συνέχεια

Tο Κοριτσι της Εβδομαδας!

Ξεκίνησε από τον/την knight templar στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ Πριν από 5 ώρες . 1 Απάντηση

Συνέχεια

Καλησπερα

Ξεκίνησε από τον/την Konstantinos στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την Konstantinos Πριν από 5 ώρες . 2 Απαντήσεις

Οπως εχετε την ''Η λιστα μου'' με αυτα που ειδαμε και να ''προτεινουμε''.Μπορειτε να κανετε και με αυτες που ''θελουμε να δουμε''Οι ταινιες ειναι πολλες  και οταν ψαχνουμε να βρουμε μια ταινια που θελουμε βρισκουμε και αρκετες ακομα που θα θαλαμε να…Συνέχεια

bollywood

Ξεκίνησε από τον/την efi στο Ταινίες Πριν από 6 ώρες . 0 Απαντήσεις

παιδια εχω μια μικρουλα τοση δα τρελα με τις ινδικες ταινιες και ιδιαιτερα σε αυτες που πρωταγωνιστουν οι ShurukhKhan και Salman Khan.Μπορει καποιος να μου υποδειξει μερικες?ΕυχαριστωΣυνέχεια

εύρεση ταινίας

Ξεκίνησε από τον/την giwrgos στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ Πριν από 9 ώρες . 1 Απάντηση

ψάχνω για μια ταινία τρόμου με υπόθεση μια γρια τσιγγάνα πάει στην τράπεζα να παρακαλέσει να μην της κατασχέσουν το σπίτι η νεαρή υπάλληλος δεν την βοηθάει και η τσιγγάνα την καταριέται. η ταινία πρέπει να ειναι το 2012/2013 καποιος που να ξέρει τον…Συνέχεια

paidia kserete mia kalh romantikh tainia me efhbous?

Ξεκίνησε από τον/την anastasia papaki στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την anastasia papaki Πριν από 10 ώρες . 13 Απαντήσεις

paidia kserete mia kalh romantikh tainia me efhbous?Συνέχεια

Θρίλερ

Ξεκίνησε από τον/την Nikos στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την CiNeMaNiS Πριν από 13 ώρες . 8 Απαντήσεις

ξέρεις να μου πεις θρίλερ όπως αυτό http://gamato.ning.com/group/the-skeleton-key-2005Συνέχεια

NASAI KALA RE BASILI!!!!POLI AGAPIMENO ONTWS..

Ξεκίνησε από τον/την natasix στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ χθες. 1 Απάντηση

APTAPRWTA,TOTE,POU KATAPIASTIKAN METO ENDIAGERON ANALOGO THEMA!!!!K PALI EFHARISW FILARAKO!!!!(aderfi eimai,ohi aderfos),ETSI APLA....KALO VRADI........Συνέχεια

Knight Rider 1982 / ΚΙΤ

Ξεκίνησε από τον/την tiger στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την georgia χθες. 23 Απαντήσεις

ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΣΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕSEASON 1:  EP1+2  EP3  EP4  EP5  …Συνέχεια

© 2014   Gamato Ning 2.0

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----

Αρχική σελίδα | Ταινίες | Έρχεται σύντομα | TV | Η λίστα μου | Κατηγορίες | Παιδικά | Προτείνετε | Φόρουμ συζητήσεων | Προσκαλέστε Φίλους

Το ιστολόγιο του Gamato | Download | Προσθήκη Σελίδας

--

Gamato Mobile site | Gamato Social: Facebook | Υποστηρίξτε μας | Adblock Plus | Διαφήμιση

--

Gamato @ 2010-2014 | Διακριτικά | Επικοινωνία | Απόρρητο

Ψυχαγωγικός ιστότοπος με την υποστήριξη του

Gamato.ning.com

Διακριτικά  |  Επικοινωνία  |  Όροι χρήσης