H Ντεπμ είναι ένα νέο, πανέμορφο κορίτσι που ονειρεύεται μια καριέρα στο χώρο του μόντελινγκ. Στο δρόμο για ένα κάστινγκ σε πασίγνωστο τηλεπαιχνίδι, κι ενώ ετοιμάζεται να προσθέσει τις τελευταίες πινελιές στο μακιγιάζ της, παθαίνει ένα ατύχημα. Αυτομάτως βρίσκεται στις πύλες του παραδείσου, όπου για μεγάλη της έκπληξη, ο φύλακας άγγελός της, Φρεντ, την ενημερώνει ότι βρίσκεται στο απόλυτο σημείο μηδέν: δεν έχει κάνει ούτε καλές πράξεις, ούτε όμως και κακές, κι αυτό δυσκολεύει την «κατάταξή της» στον επόμενο κόσμο! Η Ντεπμ φανερά ενοχλημένη, πατάει ένα κουμπί και επιστρέφει στη γη μόνο που αυτή τη φορά, επιστρέφει στο σώμα μιας υπέρβαρης και πανέξυπνης δικηγόρου, της Τζέιν. Η Ντεπμ, ως Τζέιν πλέον, θα περάσει από διάφορα στάδια στην προσπάθειά της να εξοικειωθεί με το νέο της παρουσιαστικό. Το πιο δύσκολο είναι το γεγονός ότι δεν μπορεί να αποκαλύψει την ταυτότητά της σε κανέναν δικό της άνθρωπο και ειδικά στον σύντροφό της, που τυχαίνει να πιάσει δουλειά στο ίδιο δικηγορικό γραφείο με την ίδια. Παράλληλα, όμως, θα ανακαλύψει ότι διαθέτει άριστες νομικές γνώσεις, είναι ευφυέστατη κι έχει καλή καρδιά. Σύμμαχοί της θα είναι η παιδική της φίλη, η Στέισυ, που είναι και η μόνη που γνωρίζει τι πραγματικά της έχει συμβεί, η βοηθός της στη δουλειά, Τέρι και ο φύλακας άγγελός της, Φρεντ που συντομα θα μαθει πως ειναι να ερωτευεσαι θνητο.

Ηθοποιοί: Brooke Elliott, Margaret Cho, Jackson Hurst

ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΟΥΝ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΩΝΤΑΙ ΜΕ ΝΕΑ 

ΝΕΑ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΤΗΝ Season 1

Season 1

SEASON 2   ΕΔΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΛΑ  ΕΚΤΟΣ  7
01 ΝΕΟ ΛΙΝΚ - --      02 ΝΕΟ ΛΙΝΚ      03 ΝΕΟ ΛΙΝΚ

04 ΝΕΟ ΛΙΝΚ            05     06      07       08

Προβολές: 11913

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

ποτε θα ανεβασετε τα υπολοιπα επεισοδια απο την δευτερη σεζον???

Ρε παιδιά στην Αμερική παίζεται η 5η σεζόν τώρα,στο mega παίζεται επίσης αυτή η σειρά-δεν ξέρω σε ποιον κύκλο- και online υπάρχει ολοκληρωμένη μόνο η πρώτη σεζόν...έλεος!Ας κάνει κάποιος κάτι!Έπρεπε να ξεκινήσω να την βλέπω στο mega μου φαίνεται!       

ΚΑΛΟ

ΩΡΑΙΟ

Guys πότε θα ανεβουν τα υπόλοιπα επεισόδια?!?! 

Προφανώς δεν υπάρχουν ελληνικοί υπότιτλοι για τα παρακάτω επεισόδια...

καλησπέρα παιδιά! προσπαθώ να δω τη σειρά, αλλά δεν μου ανοίγουν οι σύνδεσμοι. Υπάρχει κάποιος άλλος σύνδεσμος;

Ακόμα να ανέβουν καινούρια επεισόδια...

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν κάπου αλλού ολοκληρωμένοι οι κύκλοι?

ma gt dn paizoun:/

den paizoun. eidika to proto exei 3 link kai den paizei kanena

Τα επεισόδια δεν παίζουν δυστυχώς...

τα ''νεα λινκ''για την πρωτη σεζον δν παιζουν η δν υπαρχουν...μπορει καποιος να βοηθησει??

RSS

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

Ταινίες

Φόρουμ

Έχω ανεβάσει αυτά τα έργα από εχθές και δεν έχει ανεβεί κανένα υπάρχει κάποιος σιηγκεκριμενος λόγος??

Ξεκίνησε από τον/την ZEUS στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την ZEUS Πριν από 9 λεπτά . 2 Απαντήσεις

1 Nova zembla (2011)2 Moo-seo-woon I-ya-gi (2012)3 Βρικόλακες Για Κλάματα (2010)4 Green Street Hooligan…Συνέχεια

Den pezune oi upotitloi se IPAD

Ξεκίνησε από τον/την Mpilias στο Ερωτήσεις. Τελευταία απάντηση από τον/την Alexandra Πριν από 3 ώρες . 1 Απάντηση

Anoigw kanwnika ola ta link pezune mia xara oi tainies alla oti den exei ensomatomenous upotitlous (ipopteuome ) den bgazi upotitlous ektos apo oti einai apo to streamcloud ekei einai Kanwnika... Epsaxa na brw epiloges otan anoigw ta video alla den…Συνέχεια

Steamboat Willie (1928)

Ξεκίνησε από τον/την kostas στο Καφενείον Πριν από 11 ώρες . 0 Απαντήσεις

Το λινκ αντικαταστάθηκεΣυνέχεια

boithia! psaxno tainia ...

Ξεκίνησε από τον/την Despoina P στο Καφενείον Πριν από 14 ώρες . 0 Απαντήσεις

gia sas paidia to sabbato tha erthoun i files mou na doume tainia kai thelo na brw mia kali na tous protino  an mporite  brite mou kamia kali. na inai i romantiki i komodia i peripetia EUXARISTO POLI <3  :)Συνέχεια

δεν έχει ηχο η ταινία

Ξεκίνησε από τον/την HRW στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την HRW Πριν από 17 ώρες . 4 Απαντήσεις

καλησπέρα σας , υπάρχει κάτι που θα μπορούσα να κάνω όταν δεν έχει ήχο η ταινία ???Συνέχεια

περι διαφημίσεων

Ξεκίνησε από τον/την katakouzinos στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την Vasilis Obelisk Karolidis Πριν από 21 ώρες . 2 Απαντήσεις

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ Θ' ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΟΕΝΟΓΡΑΦΙΚΕΣ Ή ΑΛΛΕΣ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΤΟ ABDLOCK;Συνέχεια

diafimisis

Ξεκίνησε από τον/την Spiros Charalampidhs στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την Vasilis Obelisk Karolidis Πριν από 21 ώρες . 1 Απάντηση

ena programa pou eixe to gamato pou den sou evgaze diafimisis pou mporw na to vrw gia na to egkatastisw?Συνέχεια

Provlima me ton firedrive !!

Ξεκίνησε από τον/την Basia Sd στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την kostas χθες. 3 Απαντήσεις

kalispera den mou paizei kamia tainia kai m bgazei error loading player:no playable sources found !yparxei kapoio problima???Συνέχεια

Κωμωδία

Ξεκίνησε από τον/την ζωη στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την ζωη χθες. 2 Απαντήσεις

Καλημέρα,Η τελευταία κωμωδία που είδα και μου άρεσε πάρα πολύ ήταν το last vegas. Μήπως κάποιος έχει να μου προτείνει κάποια κωμδία ή καλό ψυχολογικό θρίλερΕυχαριστώ!!!!!!!Συνέχεια

yaaa

Ξεκίνησε από τον/την Black Angel στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την kapios22 χθες. 4 Απαντήσεις

yaaaa sas :)Συνέχεια

© 2014   Gamato Ning 2.0

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----

Αρχική σελίδα | Ταινίες | Έρχεται σύντομα | TV | Η λίστα μου | Κατηγορίες | Παιδικά | Προτείνετε | Φόρουμ συζητήσεων | Προσκαλέστε Φίλους

Το ιστολόγιο του Gamato | Download | Προσθήκη Σελίδας

--

Gamato Mobile site | Gamato Social: Facebook | Υποστηρίξτε μας | Adblock Plus | Διαφήμιση

--

Gamato @ 2010-2014 | Διακριτικά | Επικοινωνία | Απόρρητο

Ψυχαγωγικός ιστότοπος με την υποστήριξη του

Gamato.ning.com

Διακριτικά  |  Επικοινωνία  |  Όροι χρήσης