H Ντεπμ είναι ένα νέο, πανέμορφο κορίτσι που ονειρεύεται μια καριέρα στο χώρο του μόντελινγκ. Στο δρόμο για ένα κάστινγκ σε πασίγνωστο τηλεπαιχνίδι, κι ενώ ετοιμάζεται να προσθέσει τις τελευταίες πινελιές στο μακιγιάζ της, παθαίνει ένα ατύχημα. Αυτομάτως βρίσκεται στις πύλες του παραδείσου, όπου για μεγάλη της έκπληξη, ο φύλακας άγγελός της, Φρεντ, την ενημερώνει ότι βρίσκεται στο απόλυτο σημείο μηδέν: δεν έχει κάνει ούτε καλές πράξεις, ούτε όμως και κακές, κι αυτό δυσκολεύει την «κατάταξή της» στον επόμενο κόσμο! Η Ντεπμ φανερά ενοχλημένη, πατάει ένα κουμπί και επιστρέφει στη γη μόνο που αυτή τη φορά, επιστρέφει στο σώμα μιας υπέρβαρης και πανέξυπνης δικηγόρου, της Τζέιν. Η Ντεπμ, ως Τζέιν πλέον, θα περάσει από διάφορα στάδια στην προσπάθειά της να εξοικειωθεί με το νέο της παρουσιαστικό. Το πιο δύσκολο είναι το γεγονός ότι δεν μπορεί να αποκαλύψει την ταυτότητά της σε κανέναν δικό της άνθρωπο και ειδικά στον σύντροφό της, που τυχαίνει να πιάσει δουλειά στο ίδιο δικηγορικό γραφείο με την ίδια. Παράλληλα, όμως, θα ανακαλύψει ότι διαθέτει άριστες νομικές γνώσεις, είναι ευφυέστατη κι έχει καλή καρδιά. Σύμμαχοί της θα είναι η παιδική της φίλη, η Στέισυ, που είναι και η μόνη που γνωρίζει τι πραγματικά της έχει συμβεί, η βοηθός της στη δουλειά, Τέρι και ο φύλακας άγγελός της, Φρεντ που συντομα θα μαθει πως ειναι να ερωτευεσαι θνητο.

Ηθοποιοί: Brooke Elliott, Margaret Cho, Jackson Hurst

ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΟΥΝ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΩΝΤΑΙ ΜΕ ΝΕΑ 

ΝΕΑ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΤΗΝ Season 1

Season 1

SEASON 2   ΕΔΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΛΑ  ΕΚΤΟΣ  7
01 ΝΕΟ ΛΙΝΚ - --      02 ΝΕΟ ΛΙΝΚ      03 ΝΕΟ ΛΙΝΚ

04 ΝΕΟ ΛΙΝΚ            05     06      07       08

Προβολές: 11425

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

ποτε θα ανεβασετε τα υπολοιπα επεισοδια απο την δευτερη σεζον???

Ρε παιδιά στην Αμερική παίζεται η 5η σεζόν τώρα,στο mega παίζεται επίσης αυτή η σειρά-δεν ξέρω σε ποιον κύκλο- και online υπάρχει ολοκληρωμένη μόνο η πρώτη σεζόν...έλεος!Ας κάνει κάποιος κάτι!Έπρεπε να ξεκινήσω να την βλέπω στο mega μου φαίνεται!       

ΚΑΛΟ

ΩΡΑΙΟ

Guys πότε θα ανεβουν τα υπόλοιπα επεισόδια?!?! 

Προφανώς δεν υπάρχουν ελληνικοί υπότιτλοι για τα παρακάτω επεισόδια...

καλησπέρα παιδιά! προσπαθώ να δω τη σειρά, αλλά δεν μου ανοίγουν οι σύνδεσμοι. Υπάρχει κάποιος άλλος σύνδεσμος;

Ακόμα να ανέβουν καινούρια επεισόδια...

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν κάπου αλλού ολοκληρωμένοι οι κύκλοι?

ma gt dn paizoun:/

den paizoun. eidika to proto exei 3 link kai den paizei kanena

Τα επεισόδια δεν παίζουν δυστυχώς...

τα ''νεα λινκ''για την πρωτη σεζον δν παιζουν η δν υπαρχουν...μπορει καποιος να βοηθησει??

RSS

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

Ταινίες

Υποστήριξη

Το Gamato δεν βγάζει κανένα κέρδος από καμία υπηρεσία. Συνεισφέρετε και εσείς οικονομικά στα πάγια έξοδα

Υποστηρίξτε μας

Φόρουμ

Ψάχνω τίτλο από μια παλιά ταινία

Ξεκίνησε από τον/την Eli Bori στο Ταινίες. Τελευταία απάντηση από τον/την Eli Bori Πριν από 5 ώρες . 5 Απαντήσεις

Γεια σας παιδιά!!Ψάχνω εδώ και καρό μια ταινία που είχα δει όταν ήμουν μικρή.Έχει να κάνει με κάτι χιμπατζήδεςΚάτι επιστήμονες που τους είχαν σώσει ( ένας άντρας και μία γυναίκα )Ο άντρας απ΄ ότι θυμάμαι είχε υιοθετήσει 3 χιμπατζήδες και τους είχε…Συνέχεια

Twisted 2013- Tv Series

Ξεκίνησε από τον/την tiger στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την Lina Πριν από 9 ώρες . 22 Απαντήσεις

Drama  Mystery  Thriller                                               ΤΡΕΙΛΕΡ ΕΔΩ…Συνέχεια

ΨΑΧΝΩ KΩΜΩΔΙΑ

Ξεκίνησε από τον/την kuriaX στο Ταινίες. Τελευταία απάντηση από τον/την useridis Πριν από 15 ώρες . 13 Απαντήσεις

Γεια σας ...θα ηθελα να μου προτεινεται καμια κωμωδια με πολυ γελιοοοΕυχαριστω πολυΣυνέχεια

jeepers creepers...

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης στο Ερωτήσεις Πριν από 19 ώρες . 0 Απαντήσεις

Το jeepers creepers 3 υπάρχει περίπτωση να ανέβει;Σας ευχαριστώ!!!Συνέχεια

Oz (TV Series 1997–2003) greek subs ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΑΝ ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΑ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΑ

Ξεκίνησε από τον/την tiger στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την georgios χθες. 13 Απαντήσεις

Ηθοποιοί: Ernie Hudson, J.K. Simmons and Lee Tergesen Το  ΟΖ είναι η πρώτη…Συνέχεια

power rangers reboot movie 2013

Ξεκίνησε από τον/την mpapkaritsa στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την akis χθες. 3 Απαντήσεις

καλησπερα!παιδια να ρωτησω?υπαρχει αυτο το εργο?γιατι στο youtube δειχνει το τρειλερ!περιμενω απαντηση ευχαριστω.Συνέχεια

bollywood

Ξεκίνησε από τον/την efi στο Ταινίες. Τελευταία απάντηση από τον/την efi χθες. 2 Απαντήσεις

παιδια εχω μια μικρουλα τοση δα τρελα με τις ινδικες ταινιες και ιδιαιτερα σε αυτες που πρωταγωνιστουν οι ShurukhKhan και Salman Khan.Μπορει καποιος να μου υποδειξει μερικες?ΕυχαριστωΣυνέχεια

tainia

Ξεκίνησε από τον/την emi στο Ερωτήσεις. Τελευταία απάντηση από τον/την emi χθες. 6 Απαντήσεις

sas parakalw paidia exei kanei na m protinei kana kalo ergaki tromou plzzzzzzzzzzzzzzzzz efxaristwwwwwww!!!Συνέχεια

Ghost Whisperer (TV Series 2005–2010) ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΑΝ 2 ΝΕΕΣ ΣΑΙΖΟΝ ΚΑΙ ΝΕΑ ΛΙΝΚ

Ξεκίνησε από τον/την tiger στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την Giannis Zchef χθες. 39 Απαντήσεις

Η σειρά ακολουθεί την ζωή της Μελίντα Γκόρντον (Melinda Gordon), η οποία ζει στην πόλη Grandview του Οχάιο και έχει την ικανότητα να βλέπει και να επικοινωνεί με τους νεκρούς. Ενώ προσπαθεί να ζήσει μια φυσιολογική ζωή, η Μελίντα τους βοηθάει να…Συνέχεια

mr bean

Ξεκίνησε από τον/την kyrillos στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την viktor χθες. 2 Απαντήσεις

xerei kns p mporw n dw tn tainia mr bean's holiday?Συνέχεια

© 2014   Gamato Ning 2.0

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----

Αρχική σελίδα | Ταινίες | Έρχεται σύντομα | TV | Η λίστα μου | Κατηγορίες | Παιδικά | Προτείνετε | Φόρουμ συζητήσεων | Προσκαλέστε Φίλους

Το ιστολόγιο του Gamato | Download | Προσθήκη Σελίδας

--

Gamato Mobile site | Gamato Social: Facebook | Υποστηρίξτε μας | Adblock Plus | Διαφήμιση

--

Gamato @ 2010-2014 | Διακριτικά | Επικοινωνία | Απόρρητο

Ψυχαγωγικός ιστότοπος με την υποστήριξη του

Gamato.ning.com

Διακριτικά  |  Επικοινωνία  |  Όροι χρήσης