ξερει κανεις που μπορω να δω τη ταινια?

Προβολές: 332

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Προχειρα που εψαξα το βρηκα σε 2 κομματια (μεχρι να σου πει καποιος κατι καλυτερο) αν και ετσι δεν εχει προβλημα...

Πρωτο μερος:
http://www.dailymotion.com/video/xy48la_fou-1_creation?start=2875

και το 2ρο μερος:
http://www.dailymotion.com/video/xy48o3_fou-2_creation

μακραν η καλυτερη ελληνικη ταινια της 20ετιας

RSS

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

Ταινίες

Υποστήριξη

Το Gamato δεν βγάζει κανένα κέρδος από καμία υπηρεσία. Συνεισφέρετε και εσείς οικονομικά στα πάγια έξοδα

Υποστηρίξτε μας

Φόρουμ

Provlima me ton firedrive !!

Ξεκίνησε από τον/την Basia Sd στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την kostas Πριν από 2 ώρες . 3 Απαντήσεις

kalispera den mou paizei kamia tainia kai m bgazei error loading player:no playable sources found !yparxei kapoio problima???Συνέχεια

Κωμωδία

Ξεκίνησε από τον/την ζωη στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την ζωη Πριν από 4 ώρες . 2 Απαντήσεις

Καλημέρα,Η τελευταία κωμωδία που είδα και μου άρεσε πάρα πολύ ήταν το last vegas. Μήπως κάποιος έχει να μου προτείνει κάποια κωμδία ή καλό ψυχολογικό θρίλερΕυχαριστώ!!!!!!!Συνέχεια

diafimisis

Ξεκίνησε από τον/την Spiros Charalampidhs στο Καφενείον Πριν από 4 ώρες . 0 Απαντήσεις

ena programa pou eixe to gamato pou den sou evgaze diafimisis pou mporw na to vrw gia na to egkatastisw?Συνέχεια

δεν έχει ηχο η ταινία

Ξεκίνησε από τον/την HRW στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την Versifier Πριν από 5 ώρες . 3 Απαντήσεις

καλησπέρα σας , υπάρχει κάτι που θα μπορούσα να κάνω όταν δεν έχει ήχο η ταινία ???Συνέχεια

yaaa

Ξεκίνησε από τον/την Black Angel στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την kapios22 Πριν από 6 ώρες . 4 Απαντήσεις

yaaaa sas :)Συνέχεια

MASH (1970)

Ξεκίνησε από τον/την kostas στο Καφενείον Πριν από 7 ώρες . 0 Απαντήσεις

Το λινκ αντικαταστάθηκεΣυνέχεια

The Fugitive Kind (1960)

Ξεκίνησε από τον/την kostas στο Καφενείον Πριν από 7 ώρες . 0 Απαντήσεις

Το λινκ αντικαταστάθηκεΣυνέχεια

περι διαφημίσεων

Ξεκίνησε από τον/την katakouzinos στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την OBELIX Πριν από 8 ώρες . 1 Απάντηση

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ Θ' ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΟΕΝΟΓΡΑΦΙΚΕΣ Ή ΑΛΛΕΣ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΤΟ ABDLOCK;Συνέχεια

agatha christie....and

Ξεκίνησε από τον/την papamitsos στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την queenaka Πριν από 10 ώρες . 7 Απαντήσεις

παιδια??? μπορειτε να αναβεσετε μια συλλογη απο Ηρακλη πουαρο???? τουλαχιστον ανεβαστε το ''εγκλημα στον Νειλο''Συνέχεια

AdBlock

Ξεκίνησε από τον/την Stav Nik στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την Vasilis Obelisk Karolidis Πριν από 13 ώρες . 15 Απαντήσεις

1. Ενω το απενεργοπιησα γιαυτη την σελιδα συνεχιζει να μου βγαζει επανω το μνμ απενεργοποιησης.2.  Τωρα, χωρις το Adblock, τι θα κανουμε με τις τσοντοδιαφημισεις;Συνέχεια

© 2014   Gamato Ning 2.0

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----

Αρχική σελίδα | Ταινίες | Έρχεται σύντομα | TV | Η λίστα μου | Κατηγορίες | Παιδικά | Προτείνετε | Φόρουμ συζητήσεων | Προσκαλέστε Φίλους

Το ιστολόγιο του Gamato | Download | Προσθήκη Σελίδας

--

Gamato Mobile site | Gamato Social: Facebook | Υποστηρίξτε μας | Adblock Plus | Διαφήμιση

--

Gamato @ 2010-2014 | Διακριτικά | Επικοινωνία | Απόρρητο

Ψυχαγωγικός ιστότοπος με την υποστήριξη του

Gamato.ning.com

Διακριτικά  |  Επικοινωνία  |  Όροι χρήσης