ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΛΗΝΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ?

Προβολές: 117

Απάντηση σε αυτό

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

Ταινίες

Υποστήριξη

Το Gamato δεν βγάζει κανένα κέρδος από καμία υπηρεσία. Συνεισφέρετε και εσείς οικονομικά στα πάγια έξοδα

Υποστηρίξτε μας

Φόρουμ

problima me tous streamer

Ξεκίνησε από τον/την lerdes στο Ερωτήσεις. Τελευταία απάντηση από τον/την Alexandra Πριν από 7 ώρες . 4 Απαντήσεις

paidia den mporow na dw kanena episodio oute tainia mou bgazei se ola error not found k sto flash apla mia mauri eikona.. mporei na me boithisei kapoios?Συνέχεια

Ετικέτες: streamer, me, problima

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑDBLOCK

Ξεκίνησε από τον/την anneta στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ Πριν από 7 ώρες . 2 Απαντήσεις

Σημερα εκανα εγκατασταση το adblock επειδη δεν μπορουσα να δω μια ταινια.απο τοτε δεν μπορω να δω τιποτα στοfiredrive.μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να το βγαλω?Συνέχεια

ρομαντικη ταινια

Ξεκίνησε από τον/την Basia Kyp. στο Ερωτήσεις. Τελευταία απάντηση από τον/την ana Πριν από 10 ώρες . 2 Απαντήσεις

παιδια καμια ετσι καλη ρομαντικη ταινια?! :DΣυνέχεια

Ghost Whisperer (TV Series 2005–2010) ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΑΝ 2 ΝΕΕΣ ΣΑΙΖΟΝ ΚΑΙ ΝΕΑ ΛΙΝΚ

Ξεκίνησε από τον/την tiger στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την efh Πριν από 21 ώρες . 32 Απαντήσεις

Η σειρά ακολουθεί την ζωή της Μελίντα Γκόρντον (Melinda Gordon), η οποία ζει στην πόλη Grandview του Οχάιο και έχει την ικανότητα να βλέπει και να επικοινωνεί με τους νεκρούς. Ενώ προσπαθεί να ζήσει μια φυσιολογική ζωή, η Μελίντα τους βοηθάει να…Συνέχεια

κανα καλο θριλερακι??????????

Ξεκίνησε από τον/την joker στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την joanna χθες. 331 Απαντήσεις

Ας ανοιξω και εγω ενα θεματακι! οι ψαγμενοι στα θριλερ (βασικα τρομου γιατι τα θριλερ δεν ειναι απαραιτητα και τρομακτικα) θα θελα να προτεινουν καμια καλη ταινια, μπας και υπαρχει καμια που μου χει ξεφυγει, ετσι λιγο να τρομαξουμε πραγματικα! καμια…Συνέχεια

Καμια ωραια ταινιουλα;;

Ξεκίνησε από τον/την Έλλη στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την herokat χθες. 6 Απαντήσεις

Καλημερα σας, αν θα σας ειναι ευκολο θα μπορουσατε να μου προτείνεται καμια καλη ταινια που να αξιζει με θεμα περιπετεια (εγληματα,μαξια,φυλακιες τετοια φαση ...εκτος απο θριλερ:* ) ή καμια καλη ρομαντικη ταινια σε στυλ a walk to remember.  Συνέχεια

kamia tenia?

Ξεκίνησε από τον/την Antoniaa στο Ταινίες. Τελευταία απάντηση από τον/την herokat χθες. 1 Απάντηση

kserete kamia tenia san to if i stay pou tha vgei ton avgousto?an oxi kapia allhh...Συνέχεια

anime

Ξεκίνησε από τον/την hardcoreninja στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την attem_yumi χθες. 8 Απαντήσεις

πως μπορω να δω ο,τι anime ειναι ανεβασμενο στο site?Συνέχεια

εγγραφη ταινιας

Ξεκίνησε από τον/την kostaras triandafillidis στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την herokat χθες. 11 Απαντήσεις

παιδια μπορει καποιος να μου πει καποιο προγραμμα και τον τροπο για να κατεβασω και να γραψω ταινιες σε dvd επειδη ειμαι λιγο ασχετος απο αυτα !!και επισης το πως μπορω να βαλω και υποτιτλουςΣυνέχεια

seires ;)

Ξεκίνησε από τον/την MacMahomie007 στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την Nικολετα Καπ την Τετάρτη. 8 Απαντήσεις

kserete kamia kalh seira?extos apo pretty little liars,the vampire diaries,supernatural ta exw dei ola ke perimenw tous epomenous kiklous;p please peste kamia kalh yth varieme pollh Συνέχεια

© 2014   Το Gamato ιδρύθηκε στις 6 Ιουλίου 2010

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης