Παιδιά αν ξέρετε μια ταινία με τον ελληνικό της τίτλο, πατήστε στο google να σας βγάλει τον τίτλο στα αγγλικά κ μετά πατήστε αναζήτηση στο gamato.Αν όχι όλες οι περισσότερες ταινίες εδώ έχουν τον ξένο τίτλο.Για την διευκόλυνσή σας πάντα...

Προβολές: 30

Απάντηση σε αυτό

The Planet of The Apes

Προωθημένη σελίδα ► Προβολή

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

Ταινίες

Υποστήριξη

Το Gamato δεν βγάζει κανένα κέρδος από καμία υπηρεσία. Συνεισφέρετε και εσείς οικονομικά στα πάγια έξοδα

Υποστηρίξτε μας

Φόρουμ

ταινια σε κινητο android-ερωτηση

Ξεκίνησε από τον/την sotiris στο Ερωτήσεις Πριν από 52 λεπτά . 0 Απαντήσεις

Καλησπερα!!Να ρωτησω πως βλεπεις ταινια σε κινητο???Εχω το LG G2-Android.Aς βοηθησει καποιος που ξερει.Συνέχεια

αφαιρεσαν μια σειρα

Ξεκίνησε από τον/την Xristos Kotsokolos στο Καφενείον Πριν από 1 ώρα . 0 Απαντήσεις

καλησπερα την σειρα orange is the new black γιατι δεν υπαρχει πλεον? Που μπορω να την δω?Συνέχεια

AΦΑΙΡΕΣΑΝ ΣΕΙΡΑ

Ξεκίνησε από τον/την Αγάπη♥ στο Καφενείον Πριν από 2 ώρες . 0 Απαντήσεις

Δεν υπάρχει πια η σειρά secret diary of a call girl..ξέρει κανείς για ποιον λόγο την αφαίρεσαν; λίγες μέρες έχει που άρχισα να την βλέπω! Συνέχεια

Victorious (TV Series 2010– )

Ξεκίνησε από τον/την tiger στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την Μαρκος Πριν από 3 ώρες . 24 Απαντήσεις

Σκηνοθεσία: Steve Hoefer, Russ Reinsel, Adam Weissman, David Kendall Σενάριο: Dan Schneider Ηθοποιοί: Victoria Justice, Leon Thomas III, Matt Bennett, Elizabeth GilliesΥπόθεση: Η Φιλόδοξη τραγουδίστρια Tori Vega περιηγείται τη ζωή της ενώ…Συνέχεια

........

Ξεκίνησε από τον/την leyterhs στο Ταινίες. Τελευταία απάντηση από τον/την Versifier Πριν από 4 ώρες . 1 Απάντηση

re paidiakante kati me tin tainia ''PEARL HARBOR'' den bgazei link gia na tin dw...Συνέχεια

TAINIES GIA PS3

Ξεκίνησε από τον/την GeorgeVam στο Ερωτήσεις. Τελευταία απάντηση από τον/την GeorgeVam Πριν από 5 ώρες . 8 Απαντήσεις

OPOIOS KSEREI TITLOUS SEIRON K TAINION GIA PS3 AN MPOREI NA MOU PEI.EUXARISTO :))

Βοήθεια για υπότιτλους

Ξεκίνησε από τον/την κωστακης κωστακης στο Ερωτήσεις. Τελευταία απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ Πριν από 14 ώρες . 2 Απαντήσεις

Κατέβασα μία ταινία ( Catfish, 2010) για να μπορέσω να την δω εκτός ίντερνετ αλλα ενώ έχω ψάξει παντού δεν βρίσκω υπότιτλους ελληνικούς,ωστόσο στο gamato την έχει κανονικά και με υπότιτλους.Μπορεί κανείς να μου πεί αν υπάρχει τρόπος να κατεβάσω τους…Συνέχεια

Ghost Whisperer (TV Series 2005–2010) ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΑΝ 2 ΝΕΕΣ ΣΑΙΖΟΝ ΚΑΙ ΝΕΑ ΛΙΝΚ

Ξεκίνησε από τον/την tiger στο Καφενείον. Τελευταία απάντηση από τον/την valg69 Πριν από 17 ώρες . 30 Απαντήσεις

Η σειρά ακολουθεί την ζωή της Μελίντα Γκόρντον (Melinda Gordon), η οποία ζει στην πόλη Grandview του Οχάιο και έχει την ικανότητα να βλέπει και να επικοινωνεί με τους νεκρούς. Ενώ προσπαθεί να ζήσει μια φυσιολογική ζωή, η Μελίντα τους βοηθάει να…Συνέχεια

THE LEGEND OF KORRA

Ξεκίνησε από τον/την zhshs στο Ταινίες Πριν από 19 ώρες . 0 Απαντήσεις

Paidia mpori kapios na anevasei to the legend of korra book 1 2 kai 3?Συνέχεια

Μια καλή ταινία θριλερ-κωμωδια;

Ξεκίνησε από τον/την Natalie Pierce στο Ταινίες. Τελευταία απάντηση από τον/την Natalie Pierce χθες. 9 Απαντήσεις

Έχω βαρεθεί τη ζωή μου και ψάχνω μια καλή ταινία θριλερ-κωμωδια; Ή έστω ένα θρίλερ όχι όμως από αυτά που να μην μπορώ να κυκλοφορήσω μετά στο σπίτι...Συνέχεια

© 2014   Το Gamato δημιουργήθηκε από τον Νικόλα Χριστοδούλου στις 6 Ιουλίου 2010

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης